881 573 350 biuro@mobilne-przyczepy.pl

o nas

Homeo nas

Dlaczego My?

Jesteśmy liderem na polskim rynku w zakresie kampanii przeprowadzanych na mobilnych przyczepach reklamowych. Dzięki flocie kilkudziesięciu mobilnych nośników reklamowych zapewniamy kompleksową obsługę najbardziej skomplikowanych akcji marketingowych na terenie całego kraju. Dysponujemy najnowszymi modelami przyczep reklamowych co zwiększa ich walory estetyczne i pozytywnie wpływa na wizerunek Państwa marki.

Każda z przyczep to 25 m2 powierzchni reklamowej, która dociera do tysięcy odbiorców. Dodatkowo zainstalowany profesjonalny sprzęt na każdym samochodzie pozwoli przyciągnąć uwagę szerokiego grona przechodniów. Aby zagwarantować rzetelność wykonywanej usługi udostępniamy możliwość śledzenia przyczepy online. Ułatwi to Tobie monitoring całej kampanii oraz łatwe zlokalizowanie miejsca, gdzie w danej chwili znajduję się nośnik reklamowy.

Poszukujesz pracowników, otwierasz nowy sklep a może chciałbyś sprzedać kolejną nieruchomość? Doskonale trafiłeś! Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły kampanii. Przeprowadzimy ją od A do Z.